Manželky nacistů: Gerda měla 10 dětí a žila s milenkou muže

Manželky nacistů - Adolf Hitler na svatbě Martina Bormanna I LCC
Horlivá nacistka Gerda Bormann porodila svému muži deset dětí a plnila roli věrné nacistické manželky.

Osobní tajemník Adolfa Hitlera Martin Bormann byl samotným führerem označen za nejhorlivějšího straníka. Manželky nacistů byly často ve své oddanosti nacistickému režimu stejně horlivé, jako jejich manželé. A Gerda nebyla výjimkou. Dokonale plnila roli ideální německé ženy, tak jak ji nacistický režim vnímal.

Manželky nacistů – Gerda Bormann a její podivný vztah k milence svého muže

Vlasy spletené do culíku, bavorský kroj a oddanost svému muži i straně. Gerda Bormann měla dokonale vymytý mozek. Až tak, že krom neustálého plození dtí tolerovala svému muži i jeho četné zálety. Zdravý a silný německý muž musí mít přeci prostor pro nějaké ty aférky. A nutno říct, že Martin Bormann toho notně využíval. Mezi jeho četné milenky patřila i slavná německá herečka Manja Behrens.

Tu Bormann uháněl delší dobu, ona ho dlouho odmítala, ale nakonec mu podlehla. Fakticky pak měla postavení druhé manželky a k Bormannovým se dokonce na jeden čas nastěhovala. A Gerda? Zatímco většina manželek by nastalou situaci nesla těžce, ona byla nadšená. „Jeden rok budu rodit já, druhý Manja, takže jedna z nás bude vždycky ve formě,“ reagovala na nastalou situaci. Sama se v tomto směru činila a manželovi porodila deset dětí. Jedno z nich. holčička, umřela krátce po narození.

Svého muže a pád nacismu přežila jedna z z nejpodivnějších manželek nacistických pohlavárů o jeden rok. Zatímco Bormann rozkousl na konci války ampulku s kyanidem, Gerda zemřela na rakovinu vaječníku.

Předchozí díly seriálu

Manželky nacistů: Náruživá slovenská kráska milovala sex s muži i ženami. Zrádce národa Moravec jí zcela propadl

Manželky nacistů: Náruživá Lina vedla bouřlivý sexuální život s Heydrichovým souhlasem

Sdílejte článek
  •  
  •  
  •