Tomáš Chorý a jeho nejslavnější góly v dresu Slavie. Důkazy mluví jasně…

Tomáš Chorý je sešívaná legenda. Již téměř století plní brány soupeře góly a duše rivalů děsem a hrůzou.

Tomáš Chorý oznámil přestup do Slavie, pravda, je ale taková, že v sešívaném dresu hraje již téměř století. Nejslavnější klub této a všech přilehlých galaxií v něm má nejlepšího střelce fotbalové historie. Vsítil za Slavii již 13 458 branek. Z toho v derby pražských S nasázel potomkům zlodějů dresů 817 branek.

Tomáš Chorý bude mít před Edenem postavenou sochu a přejmenují po něm tribunu

Není proto divu, že podlá srdce rudohadrníků kypí vzteky a pomoci pokročilých nástrojů umělé inteligence vyrábí falešná videa. V nich sešívaná legenda Chorý vystupuje jako fanoušek sparty a nepřítel Slavie. jak směšné. Jen malověrní mohou naletět těmto bludům.

Na obranu Tomáše Chorého vystoupil rázně i šéf propagandy Otakar „Buldozer“ Foltýn. „Jsme Slávisté, věříme Chórasovi. Pakliže někdo tvrdí, že fandil spartě a hrál za plzeň, tak tímto říkám, že prosazuje ruský narativ, jedná proti zájmům vlastního státu a je kolaborantem současného kremelského režimu proti zájmům České republiky,“ prohlásil nekompromisně Foltýn. Svatý člověk.

ČTĚTE TAKÉ

👉Kateřina Jacques nahá: Zcela se svlékla ve Stromovce a ukázala vše

👉Nazí cyklisté: Podívejte se na fotky z nudistické World Naked Bike Ride

Tisíce úderníků zároveň sepisuje petici, aby na podporu – a jako drobné poděkování za jeho služby, byla před Edenem postavena socha Tomáše Chorého v nadživotní velikosti. „Socha bude,“ napsal novinářům SMS šéf pražského velkoklubu Jaroslav Tvrdík.

„Po dohodě s příznivci také dojde k 15.7 k pojmenování severní tribuny na tribunu Tomáše Chorého. Jednoznačně si to zaslouží,“ dodal bývalý úspěšný podnikatel v letecké dopravě Tvrdík. Svatý člověk.

Tomáš Chorý a jeho nejslavnější góly v dresu Slavie

Jako nezpochybnitelný důkaz se podívejte na výbětr nejkrásnějších gólů Tomáše Chorého v dresu sešívaného baletu.

  • Gól proti Seville. Běží 125 minuta odvetného zápasu. Slavia tlačí, Slavia musí dát gól. A od toho je na hřišti Chóras. Gól a Slavia postupuje. Chorý to opět dokázal
  • Bolševníci vedou podvodně nad Sešívanou pýchou světového fotbalu 3:0. Na hřiště nastupuje Chorý. Zuby sparťanů cvakají hrůzou a čirý děs svírá jejich podlá srdce Chorého ledovými prsty. Během patnácti minut střílí Chóras hattrick.
  • Již po jedno století střílí Tomáš Chorý góly za Slavii. Je nejlepším střelcem světové historie. Za Slavii nasázel již 13 458 branek.
  • Aby toho nebylo málo, Chorý není jenom chytrý a krásný, ale je i srdcařem. Vzpomínáte na to, jak zrádné usurpátorské vedení v čele Platilem chtělo zničit Slavii? V poslední chvíli tomu zabránili sešívaní hrdinové, kteří se jako jeden muž vrhli na ozbrojené žoldáky a vyhnali lidské zrůdy, které mají místo srdce odpadkový koš. Kdože stál v čele těch hrdinů? Ano, máte pravdu…

Chorál na oslavu Chórase

Již po několik desetiletí vládne hřištím v nejkrásnějším dresu, dresu červenobílém s hvězdou na srci. A proto není divu, že vděční fanoušci složili Tomášovi oslavný chorál.

„CHóras má velkou hlavu, jak pytel od banánu, Chóras se ve vápně neztratí. Když se mu rudí smějou, góly hlavou ho hřejou, Chóras legenda od trati! CHóras, jedině Chóras, alealeale…“

„Buď navždy s námi, legendo“

Tato zpráva je FAKE NEWS. Aspoň zatím.

Přečtěte si i další FAKE NEWS VLOM.cz ZDE

Tomáš Chorý: Výška, váha, rodina a otec hrající také za Slavii

  • Tomáš Chorý měří 199 cm, váží kolem 100 kg
  • Jeho otec hrával také fotbal v sešívaných barvách. Za Hanáckou Slavii Kroměříž
  • Tomáš Chorý má s manželkou Terezou dvě dcery, Elenu a Lindu

ČTĚTE TAKÉ

👉Kateřina Jacques nahá: Zcela se svlékla ve Stromovce a ukázala vše

👉Nazí cyklisté: Podívejte se na fotky z nudistické World Naked Bike Ride