Anežka Rusevová zhubla přes 20 kilo.: Hvězda z Ulice jako opravdu Milfka k nakousnutí

Anežka Rusevová (36) se proslavila rolí v seriálu Ulice. V posledních měsících šokovala proměnou v sexy dračici. Jak jí to nyní sluší?

Podařilo se jí shodit přes dvacet kilo a získat postavu jako lusk .Anežka Rusevová má za sebou bohatou kariéru. Hrála v divadle, filmu i televizi. Nejvíce se však proslavila rolí Lenky v populárním seriálu Ulice, kde působila od roku 2005 do roku 2018. Ve slavné mýdlové opeře již neúčinkuje a při fotkách na její současný vzhled jistě mnohého honiče napadne. Není to škoda?

Anežka Rusevová a její neskutečná proměna

V seriálu Ulice si zahrála oplácanou a nešťastnou ženu, která se snažila najít lásku a smysl života. V poslední době se však Anežka Rusevová tímto dojmem rozhodně nepůsobí. Podařilo se jí shodit přes dvacet kilo, což je obdivuhodný výkon a vypadá nyní, jak hvězda filmů pro dospělé s orientací na maminy k oprcání.

Anežka Rusevová si tak může dovolit nosit šaty, které podtrhují její půvaby. Herečka je na svou novou figuru pyšná a říká, že se cítí lépe než dřív. „Dlouho jsem byla spokojená i s těmi kily navíc, necítila jsem se ošklivá. Ale možná právě stále se opakující role, kde ve scénáři stojí ‚nevzhledná a obtloustlá‘, mi začaly vadit,“ vysvětlila pro Deník.cz, proč se rozhodla změnit svůj vzhled k lepšímu.

Kateřina Jacques nahá: Zcela se svlékla ve Stromovce a ukázala vše

Nazí cyklisté: Podívejte se na fotky z nudistické World Naked Bike Ride

Nudism: The Big Dictionary of Terms, History and Famous People Who Loved It

Zhubla pro roli?

Anežka Rusevová si také ve svém „novém“ těle zahrála novou roli, která je velkým kontrastem k její předchozí postavě z Ulice. V seriálu Eliška a Damián, který je českou variací na romantický film Kate a Leopold, ztvárňuje pruskou princeznu Frederiku, která je překážkou lásky mezi hlavními hrdiny.

Seriál samotný stojí za prd a do legend české seriálové tvorby vstoupí svou totální stupidností a parodiemi na herectví v podobě Emmy Smetany. Nevadí. Již brzy mají prý vzniknout variace na tento seriál v produkci společností zabývajících se výrobou filmů pro dospělé. Vzhledem k současné formě by si roli princezny Frederiky klidně mohla střihnou samotná Anežka.

Kateřina Jacques nahá: Zcela se svlékla ve Stromovce a ukázala vše

Nazí cyklisté: Podívejte se na fotky z nudistické World Naked Bike Ride

Nudism: The Big Dictionary of Terms, History and Famous People Who Loved It