Kateřina Jacques nahá: Ukázala úplně vše

Kateřina Jacques nahá a ve Stromovce. Legendární snímky v roce 2019 obletěly českou kotlinu. Jak a proč tenkrát vznikly?

Kateřina Jacques nahá byla z dobrého důvodu. Chtěla tím podpořit Mezinárodní den vody a upozornit na plýtvání s vodou. Netradiční způsob, kdy kompletně odložila svršky ona i její parťáci rozhodně zaujal. Objevil se téměř ve všech hlavních médiích.

Nudistka Kateřina Jacques vyděsila kachny na Mezinárodní den vody

Exzelená poslankyně, která se proslavila biomasou v pořadu Jana Krause v roce 2019 zaujala jinými svými přednostmi. Její nudistické vystoupení proběhlo chladného březnového rána, kdy se skupinka nadšenců v čele s Kateřinou Bursíkovou Jacques rozhodla skočit do jednoho z jezer ve Stromovce v rouše Evině a Adamově. Vyděsili přitom párek divokých kachen.

„Dnes je mezinárodní Den vody! Psychologie člověka už je taková, že si hodnotu čehokoliv uvědomíme nejvíc až ve chvíli, kdy to ztrácíme. Když jsem byla dítě, žila jsem s pocitem, že je voda něco zcela samozřejmého. Dneska už víme, že vodu ztrácíme a zažíváme sucha, která jsme do té doby nepoznali,“ upozornila na důvody Facebooku Bursíková.

Kateřina Jacques nahá ve Stromovce I LCC

Proslula díky biomase

Kateřiny Jacques se do paměti veřejnosti nejvíce zapsala v pořadu Jana Krause „Uvolněte se, prosím.“ V pořadu se Jacques neuměla vyjádřit k tématu biomasy, které bylo jedním z hlavních bodů programu Strany zelených, za kterou kandidovala do Evropského parlamentu. Kraus se jí opakovaně dotazoval na to, co je to biomasa a jak vypadá, ale Jacques nedokázala dát smysluplnou odpověď.

Její vystoupení vyvolalo vlnu kritiky a posměchu ze strany veřejnosti i médií.. Jacques se později hájila tím, že byla nervózní a že Kraus ji nechal mluvit jen málo. Také tvrdila, že její odpovědi byly zkráceny a zkresleny v televizním střihu.

Mrkněte se i na další naše články: