Lucie Borhyová za mlada. Retro snímky jako z filmů pro dospělé

Lucie Borhyová za mlada byla pěkná dračice. Dokázala to svými retro snímkami.

Televizní moderátorka Lucie Borhyová (45) slaví již 25 let na televizní obrazovce televize Nova a protož stanice sama slaví 30 let ukázala své fotky z počátků vysílání.„Teď se podívám na chvíli do minulosti a zavzpomínám na své začátky na Nově. Tato fotka byla na jedné z mých prvních titulek. V neděli totiž TV Nova oslaví krásných 30 let, a tak Vám budu postupně poodhalovat další archivní fotoklenoty,“ napsala moderátorka svým fanouškům na instagramu.

Lucie Borhyová za mlada a reakce obecenstva

„Mám pocit, že jsem začala moderovat včera a že nevím, kde těch 25 let je. Hrozně to uteklo. Děsím se, jak ten život běží,“ posteskne si dnes hvězda Televizních novin, Lucie Borhyová. „Když je člověk mladý, má cíle, na něco se těší a něčeho chce dosáhnout, tím pádem mu to pomaleji utíká. Mám pocit, že jsem na Nově krátce, třeba rok nebo dva. Ta práce mě ale pořád stejně baví,“ dodává jedna z nejžhavějších českých blondýnek.

👉Kateřina Jacques nahá: Zcela se svlékla ve Stromovce a ukázala vše

👉Nazí cyklisté: Podívejte se na fotky z nudistické World Naked Bike Ride

👉Počasí na Velikonoce 2024: Po prudkém ochlazení přijde změna, která mile překvapí

A za své snímky i současný vzhled se dočkal od fanoušků chvály. „Vypadáte pořád stejně,“ sdělilo své dojmy hned několik Lucčiných ctitelů a ctitelek. Někteří si však neodmítli drobné rýpnutí: „Trochu jako z devadesátkového porna,“ okomentoval břitce snímky Lucie Borhyové za mlada jeden z nich.