Tyra Banks: Jak se změnila ikona modelingu a co říká o své postavě?

Tyra Banks byla v 90. letech a na přelomu tisíciletí jednou z nejúspěšnějších a nejkrásnějších modelek světa. Dnes se věnuje spíše aktivismu.

Jak se Tyra Banks změnila a co říká o své postavě? Tyra Banks (49) je jméno, které zná každý milovník módy a krásy. Tato americká modelka, herečka, moderátorka a podnikatelka se proslavila v 90. letech a na přelomu tisíciletí jako jedna z nejžádanějších tváří módního průmyslu.

Tyra Banks ztloustla a zaktivnila se

Tyra Banks se objevovala na obálkách známých časopisů jako Vogue, Elle, Harper’s Bazaar nebo Sports Illustrated. Také předváděla oblečení od těch nejslavnějších značek jako Chanel, Dior, Versace nebo Victoria’s Secret. V současnosti se Tyra Banks modelingu věnuje již spíš jen okrajově, ale stále dokazuje, že má co nabídnout.

Minimálně kily. Loni se objevila ve společnosti dalších topmodelek jako Naomi Campbell, Heidi Klum nebo Kate Moss v kampani SKIMS od Kim Kardashian. Minulý týden zazářila v kampani Karen Millen ICONS, kde představila elegantní a sofistikované outfity pro moderní ženy při těle

PODÍVEJTE SE I NA DALŠÍ PODOBNÉ ČLÁNKY:

Nazí cyklisté: Podívejte se na fotky z nudistické World Naked Bike Ride

Nudism: The Big Dictionary of Terms, History and Famous People Who Loved It

Tyra Banks na Primě

Tyra Banks je také známá jako tvůrkyně a moderátorka reality show Amerika hledá topmodelku, kterou můžete sledovat i u nás na Prima SHOW. V tomto pořadu Tyra Banks hledá nové tváře modelingu a radí jim, jak se prosadit v konkurenčním prostředí.

Tyra Banks je značně přibrala, ale vrásky jí to nedělá. Je jednou z předních osobností v oblasti plus-size modelingu a body positivity. Modelka, která v době největšího úspěchu měla velikost 4 (v evropském číslování 34), dnes nosí velikost 14 (v evropském číslování 44) a je se svou současnou postavou prý nadmíru spokojená.

Tyra Banks si myslí, že vypadá lépe než v době vrcholu své kariéry a že její křivky jsou sexy a ženské.

PODÍVEJTE SE I NA DALŠÍ PODOBNÉ ČLÁNKY:

Kateřina Jacques nahá: Zcela se svlékla ve Stromovce a ukázala vše

Nazí cyklisté: Podívejte se na fotky z nudistické World Naked Bike Ride

Nudism: The Big Dictionary of Terms, History and Famous People Who Loved It