Slepecký test ukázal, že holky mají větší sklon k okrádání bezmocných

Adam nechce... I LCC
Slepecký test provedený skrytou kamerou ukázal, že dívky mají tendenci okrádat bezmocné lidi. Podívejte se na fotopříběh v galerii.

Slepecký test uskutečněný na ulicích, v parcích i obchodních domech měl překvapivé závěry. Zatímco muži se „slepci“ snažili pomoci a spadlé bankovky či balíčky poctivě vracely, jejich partnerky byly s poctivostí na štírů. Někteří odborníci,. které redakce kontaktovala soudí, že je to dáno geneticky. Zatímco muži mají tendenci intuitivně chránit slabé, ženy, které jsou v maskulinním světě těmi ohroženějšími, mají tendenci se na bezbranném muži přiživit.

Slepecký test odhalil pět zlodějek

V následující fotogalerii je pět příkladů zlodějek, které se zachovaly jako lidské zrůdy, které mají místo srdce odpadkový koš. Někdy vše dobře dopadlo, když jejich partneři zasáhli a poučili je, že takto teda opravdu ne. V jiných bohužel slabí muži podlehli tlaku svých partnerek.

At už se jednalo o mobilní telefony, bankovky či krabičky s elektronikou, podlé a zákeřné bestie neváhaly ani vteřinu. Balíčky mizely v jejich kapsách a pod bundami rychleji, než bys řekl švec.

Přečtěte si také: Google Street View: Podívejte se na ty nejžhavější holky z ulic a pláží světa