Tyto byty v zahraničí jsou k mání za desítky milionů i za pár kaček

Zahraniční byty na prodej
Ceny nemovitostí v Česku rostou a někteří čeští investoři obracejí oči do zahraničí. Tomu se přizpůsobuje i nabídka realitních kanceláří. Na českém realitním trhu je momentálně k mání více než tisícovka bytů v zahraničí. V nabídce je luxusní mezonet v Dubaji i nedodělaná garsonka v Bulharsku.

Byty v Česku neustále zdražují a pro mnoho malých investorů do nemovitostí začínají být zajímavé byty v zahraničí. Na to reaguje i nabídka realitních kanceláří, jež meziročně nabízí o desítky procent více bytů i domů v cizině. Vesměs jde o nemovitosti poblíž letních letovisek či horské apartmány. Často jde o apartmány, jež jsou součástí větších komplexů a je přímo počítáno s tím, že v domě, kdy majitelé nebudou přítomni, budou byty nabízeny ke krátkodobým pronájmům.

V nabídce jsou tak luxusní penthousy na umělém ostrově v Dubaji za cenu překračující 70 milionů Kč, apartmánové domky v Andalusii za téměř 40 milionů i úchvatné horské apartmány v rakouském Hollersbachu v cenách od 20 milionů výše. Na druhé straně lze pořídit nedodělanou garsoniéru poblíž bulharského Slunečného pobřeží za pár tisíc. A do milionu Kč kromě mnoha bytů v Bulharsku jsou i apartmánové byty v Egyptské Hurghádě či na thajské Pattaye.

Výběr zajímavých zahraničních nemovitostí v aktuální nabídce českých realitních kanceláří naleznete v galerii

Podobné články

Vila Okamura láká turisty i nezvané hosty. Takto vypadá po dokončení

Nejdražší byt ČR se nedaří prodat. Tuto nádheru seženete už jen za 270 milionů Kč!